Uget

Správa dodavatelů na jednom místě.

Rychlé objednání
Automatické naskladnění
Přehled stavu objednávky
Online komunikace
Historie objednávek
Snížení administrativy

Proč využít Uget

1

Rychlejší naskladnění

Přijaté zboží se automaticky propíše do Skladového systému a do pokladny. Zbavíte se tak ručního propisování kus po kuse, ušetříte mnoho času a eliminujete možné chyby.

2

Dokonalý přehled

Vždy budete přesně vědět, kolik čeho ve skladu máte, co vám chybí a jaké zboží právě dorazilo. Vaše objednávky tak budou efektivní a přesné.

3

Úspora času

Na pár kliknutí vytvoříte novou objednávku, kterou pak můžete pokaždé opakovat nebo libovolně upravovat a měnit.

4

Efektivní komunikace

S dodavatelem můžete vést online konverzaci a efektivněji se tak domlouvat na případných změnách.

Perfektní komunikace mezi podnikem a dodavatelem

Uget je česká online platforma propojující podniky s jejich dodavateli, která vznikla v roce 2019 a od té doby navázala spolupráci s více než 300 různými dodavateli. Software je vyvinut nejen pro gastro podniky, ale také pro odvětví jako jsou pekárny, menší hotely, maloobchody a další provozovny a řetězce.

Objednávací systém Uget

Plně integrováno s pokladnami Dotykačka.

Jak funguje Uget v praxi?

S Uget bude ve vaší vzájemné komunikaci s dodavatelem přehled a řád. Své objednávky budete mít na jednom místě a zbavíte se zbytečné administrativy. Na pár kliknutí v systému najdete své oblíbené produkty, nebo si vyberete předchozí nákup a provedete ho opětovně. Pokud budete chtít objednat úplně nové zboží, jednoduše si ho do objednávky sami doplníte. Výhodou je také rychlé a automatické naskladnění z dodacího listu přímo do Dotykačky.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 15,6″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.