Pokladní systém zdarma

Vyzkoušejte aplikaci Dotykačka na 30 dní zdarma

A line styled icon from Orion Icon Library.

Hlídá sklady, náklady,
zisk, zaměstnance
i dodavatele.

A solid styled icon from Orion Icon Library.

Určeno pro Android

World MapA line styled icon from Orion Icon Library.

Oblíbený pokladní software,
který má celosvětově více než
65 tisíc stažení.

Pokladní systém zdarma

  • Stáhněte si aplikaci Dotykačka zdarma s časově omezenou licencí z Google Play prostřednictvím vašeho zařízení s operačním systémem Android (tablet nebo chytrý telefon) a vyzkoušejte jeho intuitivní a snadné ovládání
  • Stažená verze aplikace Dotykačka je plně funkční a zdarma po dobu 30 dní. Vyzkoušejte si tedy na měsíc kvalitní pokladní systém pro obchod zdarma, pokladní systém pro restaurace zdarma nebo pro jakoukoli provozovnu nebo službu, kterou poskytujete.

  • Po uplynutí 30 dnů budete moci pracovat pouze v tzv. demo režimu a všechny položky budou mít automaticky stejnou cenu 99 Kč.

Nechcete stahovat aplikaci do telefonu? Nevadí, vyzkoušejte demo verzi pomocí vzdálené správy!

Připravili jsme pro vás demo verzi! Jde o testovací prostředí vzdálené správy se všemi funkcemi a přehledy, které jsou stejné jako v reálném prostředí s tím rozdílem, že tato demo verze není propojena se skutečnou pokladnou.

Zkoušejte, testujte, vytvářejte různé sestavy, prodejní reporty, sdílené a podružné sklady, přesouvejte produkty mezi sklady nebo proveďte inventuru a prozkoumejte všechny další možnosti, které vám umožní podnikat s přehledem.

Přihlašovací údaje
Email: demo@dotykacka.cz
Heslo: touchpo_84406

Vyzkoušeli jste již aplikaci Dotykačka a líbila se vám?

Vyberte si jednu z pokladen, které nabízíme!

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a my vás navštívíme v sídle vaší společnosti.

 

Co říkají zákazníci o Dotykačce?

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Kvalitní 10″ dotyková pokladna se stabilním stojanem a množstvím praktických funkcí a 80 mm tiskárnou. Pokladna se díky velikosti hodí do jakéhokoliv menšího nebo středního provozu. Získáte tak kvalitní nástroj pro prodej, evidenci zákazníků, dodavatelů a skladových zásob kdekoliv potřebujete. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.