Datový analytik (Plzeň)

Pokud se chceš zapojit do velkých projektů, rozvíjet na základě nových poznatků ty stávající pro české i mezinárodní lídry na trhu, tak čti dál. Do menšího pohodového týmu hledáme nového kolegu či kolegyni.

Náplň práce:
  • analýza a interpretace získaných výsledků s doporučením závěrů či hypotéz k otestování,
  • průzkum trhu a nastavení automatického reportingu,
  • segmentace dat a jejich čištění, nastavení reportů pomocí BI nástroje,
  • možnost nastavovat procesy,
  • úzká spolupráce s vývojáři, IT týmem a dalšími manažery.
Požadujeme a oceňujeme:
  • základní znalost SQL (select), pokročilou znalost MS Excel (kontingenční tabulky),
  • systematičnost, odolnost vůči stresu a termínům, umět si práci rozplánovat,
  • výhodou je povědomí o BI systémech (Tableau) a databázích,
  • povědomí o gastronomii, výzkumných agenturách nebo trhu FMCG,
  • základní znalost angličtiny.
Nabízíme:
  • flexibilní pracovní dobu, možnost zkráceného úvazku,
  • práci na inovativních projektech, využití moderních nástrojů,
  • prostor pro vlastní inovace a nápady,
  • předpoklad karierního posunu s přesahem (např. do IT, konzultačních služeb nebo obchodu),
  • neformální pracovní prostředí a velmi přátelskou firemní kulturu,
  • po zapracování možnost částečného home office.