Pokladní systém, který vám pomůže přivést nové zákazníky zdarma

Co s Dotykačkou získáte navíc?

  1. Nové objednávky zdarma a bez provizí –  přidejte se k  více než 1 500 firmám, které během covid krize získaly zdarma přes 20 000 objednávek od zákazníků v okolí provozoven. Registrujte se do našeho objednávkového systému Vyzvednisi.cz, který je plně integrován s pokladnou. Nabízejte své zboží nebo služby on-line a buďte vidět!
  2. Bezkontaktní přijímání plateb – zákazníci chtějí stále více platit kartami a chytrými mobily a hodinkami. Nepřicházejte o ně a nabídněte svým zákazníkům rychlou, bezpečnou a bezkontaktní platbu a vydělávejte díky tomu v průměru až o 18 % více. Platební terminály nyní získáte za výhodných podmínek.
  3. Snadné sdílení denního menu na Facebooku – ve Vzdálené správě Dotykačky si nyní můžete vytvořit denní či týdenní menu, které snadno nasdílíte na Facebooku nebo vašem webu. Menu lze exportovat ve formátu PDF, případně vytisknout a jeho vystavením přilákat nové zákazníky.
  4. Věrné zákazníkyvěrnostní program vám umožní nabídnout zajímavé slevy nebo odměny za nákup zákazníkům, kteří se k vám pravidelně vracejí. Věrní a spokojení zákazníci u vás utratí o desitky procent více než ti náhodní.
  5. Nabídku dárkových poukazůvouchery na zboží a služby jsou dalším skvělým prostředkem pro získání nových zákazníků. Vaši stávající zákazníci jimi mohou obdarovat své známé, přátele nebo třeba obchodní partnery.
  6. Snadnější práci s rezervacemi – zrychlete a zjednodušte příjem rezervací díky Rezervačnímu systému, který je součástí Dotykačky. Využijte telefonního asistenta, který umožní přijmout telefonickou objednávku a vytvořit rezervaci. Ušetříte si tak čas a papírování a vše budete mít přehledně na jednom místě v pokladně.
  7. Jednodušší práci s e-shopem – pokud provozujete e-shop na Shoptetu tak oceníte  přímé propojení Dotykačky se Shoptetem, které vám umožní synchronizaci skladových zásob a tím ušetří čas, který byste jinak strávili nad srovnáváním skladů.

 

 

A další pomoc v dnešní těžké době

Dbejte na bezpečnost – Dotykačka podporuje iniciativu vyzývající restaurace k dodržování Kodexu bezpečné restaurace. Ta vede k zajištění maximální míry bezpečí hostů i vlastního personálu. Zapojte se do tohoto projektu i Vy, vytiskněte si informační letáky a umístěte je na dveře a stoly provozovny. Dodržujte a vyzvěte hosty k dodržování 3R a 3S: Roušky, Ruce, Rozestupy a Stoly, Sklo, Skupiny. Dejte zákazníkům najevo, že se u vás mohou najíst bezpečně a oni se k vám budou rádi vracet a přivedou i své známé.

Buďte v obraze – sledujte pravidelně naši podnikatelskou poradnu, ve které najdete vždy čerstvé a aktuální informace, takže se budete moci přizpůsobit situaci a být včas připraveni na případné změny.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka KOMPLETNÍ 15,6″ se hodí zejména do náročnější provozů, ať už se jedná o maloobchod, gastro nebo ubytovací služby. Tato pokladna Vám umožní dokonalou evidenci skladu, objednávky do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek. Samozřejmostí je evidence zákazníků, zaměstnanců a dodavatelů. Ubytovací zařízení využijí přehledný rezervační systém a gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna funguje i bez internetu a zprovozníte ji do 15 minut.

Co Dotykačka umí?