Pokladny pro malé živnostníky a řemeslníky

Podnikejte efektivně a s přehledem.

Přenosné pokladny
Platební terminály
Okamžitý prodej
Pokladna pro více IČO
Věrnostní program
Vzdálená správa

Využijte potenciál pokladen Dotykačka

1

Plaťte pouze v době sezóny

S Dotykačkou je to vždy bez závazku. Platíte jen během vaši sezóny – když skutečně podnikáte. Mimo sezónu nezaplatíte ani korunu. Ušetříte tedy spoustu nákladů.

2

Využijte praktickou mobilní pokladnu

Přenosná a univerzální pokladna Dotykačka MOBILNÍ vydrží celý den na baterii, má nabíjecí stanici která zároveň slouží jako stabilní stojánek na stůl, pult či stánek. Jedná se o praktickou pokladnu pro veškeré řemeslníky a malé živnostníky.

3

Přidejte se na vlnu výhod

Všichni zákazníci automaticky získávají NONSTOP telefonickou technickou podporu, která funguje kdykoliv. Dále jsou součástí Dotykačky také pravidelné aktualizace pokladního softwaru a různorodá školení pro zákazníky, která jsou také zdarma.

4

Splňte všechny své potřeby a přání

Živnostníci, kteří hledají tu správnou pokladnu očekávají, že obsluha zařízení nebude složitá a splní základní funkce, které je k podnikání potřeba - okamžitý prodej, položky a kategorie, vzdálená správa nebo třeba rezervační systém. Řemeslníci ocení odolnost zařízení, přesnost a integrovaný platební terminál s tiskárnou.

Vyberte správnou pokladnu pro malé živnostníky a řemeslníky

Pokladny pro malé živnostníky a řemeslníky vám pomohou s hladkým průběhem vašeho podnikání. Pomohou vám podnikat efektivněji a s přehledem. Oceníte jejich jednoduchou instalaci, snadné ovládání, práci s účty, produkty a kategoriemi. Množství praktických funkcí a mobilita vám pomohou nejen přímo v provozovně, ale i v terénu nebo u zákazníka.

Pokladny pro malé živnostníky a řemeslníky
od Dotykačky

Hladký průběh při startu vašeho podnikání.

Získejte výhodné řešení pro malé živnostníky a řemeslníky

  • Lehká a přenosná Dotykačka MOBILNÍ je ideální zařízení do terénu.
  • Praktická Dotykačka PLATEBNÍ se zabudovanou tiskárnou účtenek a platebním terminálem bude tak všestranná, jak zrovna budete potřebovat.
  • Dotykačka UNIVERZÁLNÍ nebo Dotykačka KOMPLETNÍ pokud potřebujete pokladnu na stůl nebo do většího stánku.
  • Systém zvládne tisíce položek, neomezený počet uživatelů a transakcí. Můžete ho začít okamžitě používat díky snadné instalaci, exportu dat z vaší dřívější elektronické pokladny, zaškolení od našich techniků a detailním návodům.

Zvažujete pořízení nové pokladny?

Dotykačka MOBILNÍ je ideální pokladna pro všechny živnostníky a řemeslníky, kteří tráví pracovní dobu na nohou nebo u zákazníka. A to díky své nízké váze, zabudované tiskárně, dlouhé výdrži baterie a 4G + Wi-Fi datovému připojení. Kromě elegantního a lehkého těla má pokladna až dvakrát větší kapacitu pokladního kotoučku, takže ho budete vyměňovat méně často a ušetříte náklady. Jasný 5,5″ displej Vám pomůže snadno a přehledně se orientovat v naší aplikaci, kamera s vysokým rozlišením a bleskem Vám zase při inventuře skladu usnadní skenování čárových a QR kódů v tmavém prostředí.

Často kladené otázky

Pokud trávíte pracovní dobu na nohou nebo u zákazníka, bude pro vás vhodným řešením Dotykačka MOBILNÍ se zabudovanou tiskárnou  nebo Dotykačka PLATEBNÍ, která obsahuje navíc také platební terminál. Jestli dáváte přednost klasické stabilní pokladně, kterou můžete postavit na stůl či do většího stánku, vybrat si můžete například  Dotykačku UNIVERZÁLNÍ a Dokačku KOMPLETNÍ.

Téměř během pár minut a to díky snadné a intuitivní instalaci, rychlému exportu dat z vaší dřívější elektronické pokladny, zaškolení od našich techniků či textovým a video návodům.

Ve spolupráci s mobilním operátorem GoMobil jsme si pro vás připravili speciální akci, díky které připojíte pokladny Dotykačka k internetu velmi snadno. Stačí si jen zakoupit jakýkoliv z akčních balíčků Dotykačky, požádat o zaslání SIM karty zdarma a můžete začít evidovat své tržby. GoMobil využívá spolehlivé mobilní sítě T-Mobile umožňující nejrychlejší 4G LTE internetové připojení.

Momentálně je povinnost elektronicky evidovat tržby pozastavena pro všechny vlny EET až do roku 2022.