Aktivní zábava pro malá lvíčata i větší šelmy

Dotykačka nám zrychluje obsluhu a dodává přesné údaje o tržbách i zaměstnancích.

Dětský svět Lvíček – to je jedinečný zábavní park pro celou rodinu. Naleznete zde spoustu atrakcí pro děti i dospělé a restauraci, kde vaří každý den z čerstvých surovin pestrá a chutná jídla. Prostor je možné využít také pro soukromé i firemní akce větších, či menších skupin. Ochotně vám tu uspořádají vánoční večírek, svatební hostinu, firemní meeting nebo narozeninovou oslavu a vybrat si můžete hned z několika narozeninových balíčků.

Na vaše děti tu mimo jiné čeká zcela nová čtyřskluzavka, trampolíny, nafukovací krokodýl, skákací hora, pavoučí věž a labyrint prolézaček. Herna je rozdělena do několika zón podle věku, takže si na své přijdou jak ta nejmenší zvířátka, tak i větší šelmy do 15 let. Všichni ovšem musí přijít s povinným doprovodem.

Než se děti vyřádí, můžete posedět v příjemné restauraci u kávy či něčeho dobrého k snědku a sledovat své ratolesti na obrazovkách. V jídelním lístku najdete pizzu, špagety, kuřecí steaky, hamburgery, saláty nebo u dětí velmi oblíbený řízek a smažený sýr. Lvíček dále nabízí až 50 druhů kopečkové zmrzliny, domácí palačinky a mnoho dalších dobrot. 

Zábavní centrum najdete na adrese V Hliníku 1318/12, Plzeň – Černice, otevřeno mají denně až do 19 hodin a celodenní vstupné pořídíte od 169,- do 249,- Kč za jedno dítě. 

S každodenním provozem pomáhá pokladní systém Dotykačka, který zajišťuje rychlou a bezproblémovou obsluhu, vede skladové hospodářství a dodává majitelům přesné informace o zaměstnancích i tržbách. Díky Vzdálené správě lze filtrovat nejrůznější sestavy, analyzovat úspěšnost toho kterého produktu, hromadně naskladňovat zboží od dodavatelů nebo odesílat data do účetního systému. V případě komplikací se mohou spolehnout na non-stop linku technické podpory a nové informace získávají na školení pro zákazníky zdarma

Tři otázky na konec:

Proč jste se rozhodli zrovna pro dětské zábavní centrum?

Moc se nám líbil projekt dětských center v Holandsku a zrovna v té době jsme také měli malé děti. V dnešní digitální době jsme byli nadšení z aktivní zábavy dětí i rodičů.

Co vám nejvíce komplikuje podnikání?

Jedním slovem – byrokracie.

Jaké máte plány/vize/sny do budoucna?

Neustále vylepšovat nabízené služby, rozšiřovat nabídku atrakcí.

Diskuze

Odeslat